Rozwój osobisty duchowy

Metoda

Ponologia to umiejętność stosowania Ho’oponopono w praktyce.

Metoda polega na mentalnym uwolnieniu od ograniczeń, blokad, oczyszczeniu z wirusów informacyjnych powodujących negatywne skutki w życiu i zaburzających potencjał.

Istotę procesów oczyszczających stanowi uwolnienie Cię od tego, co nie jest Twoje i przywrócenie swobody w zarządzaniu energią życiową w zgodzie z planem Twojej Duszy.

Bazuje na głębokiej znajomości struktury psychiczno-duchowej człowieka i na odkryciu, że umysł ludzki posiada wrodzone dwie funkcje.

Pierwszą z nich jest widzenie każdej negatywnej informacji i emocji w formie symbolicznego kształtu, a także umiejętność uwolnienia jej i przywrócenia stanu pierwotnego, czyli odzyskanie każdego zasobu bez względu na to, kiedy on został zablokowany.

Druga funkcja to widzenie połączeń z ludźmi, miejscami i zdarzeniami oraz umiejętność uwalniania ich bez względu na to kiedy powstały i kogo dotyczyły: osób żywych, zmarłych, przodków, poprzednich wcieleń, obcych bytów, koszmarów.

Te dwie funkcje używane w praktyce umożliwiają szybką transformację na wielu poziomach jednocześnie: fizycznym, psychicznym, duchowym.

 

Stosowanie metody przynosi wymierne rezultaty w rozwoju osobistym.


HunaPono.pl – Huna – Rozwój osobisty. Harmonia z Całością Istnienia. Rozwój osobisty duchowy – sesje indywidualne, warsztaty